fbpx

Не завжди красиві пружні сідниці можна отримати виключно заняттями спортом. В деяких випадках жодне фізичне навантаження не зможе виправити ситуацію. Природнім шляхом дуже важно надати занадто малим або занадто великим сідницям правильного розміру та форми.

У такому разі найкраще рішення – хірургічне втручання. Пластичні операції з корегування форми та розміру сідниць носять загальну назву глютеопластика. Сучасні технології та інноваційне обладнання дозволяє досягти ідеального результату – виправити некрасиву чи асиметричну форму та покращити контури силуету.

Що таке моделювання сідниць та яким воно буває?

Корекція розмірів та форм сідниць може бути направлена, як на їх збільшення, так і на зменшення об’ємів. Все залежить від ваших форм та вподобань. В Україні сьогодні особливою популярністю користуються такі види послуг пластичних хірургів:

 1. Ліполіфтинг сідниць. Операція зі збільшення сідниць, для якої застосовується власна жирова тканина пацієнта. Попередньо жир видаляється з ділянки тіла, де спостерігається його сильне скупчення. Після того його пересаджують у сідниці, що допомагає отримати ефектний результат і анатомічну форму. Єдиний недолік – у разі втрати ваги жирові відкладення також зникнуть.
 2. Збільшення сідниць. Для цього застосовуються спеціальні сучасні імпланти, які є абсолютно безпечними для здоров'я і також дозволяють отримати красиву анатомічну форму сідниць. Імпланти не розсмоктуються з часом і підбираються в залежності від потрібного вам розміру.
 3. Ліпосакція. Операція, направлена на видалення зайвого жиру з сідниць. Вона дозволяє прибрати асиметрію та змінити форму сідниць. Правда, ліпосакція не рекомендована при загальному ожирінні високого ступеня.

Щоб визначити хід операції та остаточну вартість послуг, необхідно попередньо проконсультуватись із пластичним хірургом. В нашій клініці всіх пацієнтів попередньо консультує лікар Ізбенко Святослав. В ході консультації спеціаліст порадить окремий вид послуг, розповість про особливості проведення процедури, правила підготовки та відновлення після операції.

Показання до операції з моделювання сідниць

Моделювання сідниць нечасто проводиться з медичних показань. Найчастіше приводом до проведення операції стають естетичні вподобання пацієнтів. Рекомендовано коригувати форми чи розмір сідниць у таких випадках:

 • занадто великі масивні сідниці, які непропорційні формі вашого тіла та потребують проведення ліпосакції; 
 • плоскі сідниці, яким необхідно додати більш вираженої форми – в цьому випадку рекомендується проведення ліфтингу або використання імплантів;
 • провисання шкіри у зоні сідниць, що часто зустрічається з віком або після різкої втрати ваги, виправляє таку ситуація підтяжка і подальша корекція імплантами або ліполіфтинг.

Підготовка та проведення операції

Процес підготовки до операції складається з наступних кроків:

 • консультація спеціаліста, на якій пацієнт описує бажаний результат та радиться з пластичним хірургом;
 • діагностичні дослідження: аналіз сечі, загальний аналіз крові, кардіограма;
 • за 10-14 днів до проведення операції необхідно відмовитися від алкоголю та сигарет, завершити курс прийому окремої категорії ліків.

Будь-яка операція з моделювання сідниць проводиться під загальним наркозом. Її тривалість становить від 30 хвилин до 3-х годин в залежності від складності та типу хірургічного втручання.

Наша клініка – це сучасний медичний комплекс в Івано-Франківську, який працює з усіма випадками та проблемами з фігурою. Ми зібрали команду фахових спеціалістів на чолі з досвідченим пластичним хірургом та в своїй роботі орієнтуємось виключно на нові підходи в естетичній медицині.

Нас обирають з багатьох причин:

 • ретельний збір анамнезу та індивідуальний підхід;
 • сучасне обладнання;
 • вигідні ціни;
 • широкий спектр послуг;
 • високий рівень сервісу.

Моделювання сідниць – це ефективна процедура, що швидко зробить вас власницею красивого силуету та підтягнутого тіла. Хочете зробити ліполіфтинг, ліпосакцію чи збільшення сідниць недорого та якісно? Звертайтесь в нашу клініку, отримуйте повну консультацію та забудьте про комплекси просто зараз!

Результати До/Після

Пластичний зірург Iзбенко Святослав- Хірургічна клініка | dr.izbenko Фото-1

Хочете виглядати ефектно?

Пластичний хірург Iзбенко Святослав​ пропонує широкий спектр естетичних та реконструктивних пластичних операцій.

  Прайс-лист

  Ліпофілінг сідниць (ліпомоделювання)                                                                                                  від 21000 грн

  Імплантація сідниць                                                                                                                                     від 51000 грн

  Ліпосакція сідниць                                                                                                                                       від 16000 грн